• איך שופרסל אונליין יכולים להגדיל מכירות?

  קבלו רעיון שיכול להגדיל לשופרסל אונליין את המכירות דרך האתר.    

  קבלו רעיון שיכול להגדיל לשופרסל אונליין את המכירות דרך האתר.

   

   

  23.1.2017
 • לבית קפה בברלין: איך לייצר את הסיפור הנכון שיביא ללקוחות חדשים

  שלום רב שגיא, לפני כ 4 חודשים הקמתי בית קפה בברלין בשכונת קרוייצברג במיקום מרגש על פארק גורליצר. הבית קפה מעוצב להפליא והאוכל פשוט מטריף את האנשים.המקום הפך ליהיות חממה של היפסטרים ודפי האינסטרגם ובלוגים נוספים מתמלאים ומנוהלים ע״י הלקוחות…

  שלום רב שגיא, לפני כ 4 חודשים הקמתי בית קפה בברלין בשכונת קרוייצברג במיקום מרגש על פארק גורליצר.
  הבית קפה מעוצב להפליא והאוכל פשוט מטריף את האנשים.המקום הפך ליהיות חממה של היפסטרים ודפי האינסטרגם ובלוגים נוספים מתמלאים ומנוהלים ע״י הלקוחות ללא נגיעה שלי.
  לשאלה המלאה בסוף הפוסט…


  pic

  הי גיא,
  ראה תשובה מלאה בסרטון:


  השאלה של גיא:

  שלום רב שגיא, לפני כ 4 חודשים הקמתי בית קפה בברלין בשכונת קרוייצברג במיקום מרגש על פארק גורליצר.
  הבית קפה מעוצב להפליא והאוכל פשוט מטריף את האנשים.המקום הפך ליהיות חממה של היפסטרים ודפי האינסטרגם ובלוגים נוספים מתמלאים ומנוהלים ע״י הלקוחות ללא נגיעה שלי.
  דף הפייסבוק הפך ליהיות בשליטתי רק בחודש האחרון, עד אז כנראה אחד הלקוחות הקים את הדף ובעקבותו שאר הלקוחות התחילו לתייג. יש מספר לא קטן של לקוחות קבועים שמגיעים מידי יום אבל היות ועכשיו חורף המחזורים היומיים באמצ״ש לא מספיקים בשביל לשרוד. רק לפני מספר ימים שמתי לראשונה שלט כניסה כך שגם עוברי אורח רנדומלים מבינים את קיומו של בית הקפה. המוצר שלי לכאורה הוא שילוב של קפה ברמה מאוד גבוה לצד אוכל שהוא שילוב של מסורתי מזרח תיכוני עשיר בטעמים ושמוגש בצורה מיוחדת.
  mograbi

  הבעיה שלי היום היא שהמחזור אינו תמיד מספיק כדי להשאר מאוזן. יש גם שעות שאין הרבה תנועה כי בעל כורכי הזהות של המקום הפך ליהיות מסעדתי אבל צמצום התפריט ומיקודו כפי שעשיתי בחודש האחרון לדעתי יחזיר את המקום לרעיון המקורי כלומר לא רק מסעדה אלא קודם כל קפה בשילוב אוכל. :אני לא יודע איך מייצרים מודעות לגבי המקום שלי. איך מביאים עוד קהל שיעלה את המחזורים.ללא ספק המקום שלי הוא מספר אחד בשכונה, אבל לא מספיק אנשים יודעים עליו! תיירים לדוגמא נכנסים לטריפ אדויסור ומקבלים המלצות על בית קפה שנמצא כ 100 מטר ממני ושהרמה שלו ממש ירודה מכל הבחינות.יש לי בעיה קונספטואלית לגבי המושג ״תוכן״. איך אני יודע מה מעניין או מה עשוי לעניין את העוקבים שלי בדף? בתור אדם פרטי יש לי המון תחומי עניין שלאו דווקא קשורים בבית הקפה אבל הבית קפה הזה תוצר של מי שאני עם כל החווית שצברתי והסיפור חיים שלי. איזה תוכן רלוונטי ואיזה לא? אני נמצא בקונפליקט פנימי של נגד פרסום ולהשאר אנדרגראונד אל מול הצורך שעוד אנשים ידעו עלי כדי להגדיל את ההכנסה . מה אני אמור לעשות בשלב זה?

  תודה מראש על העזרה!
  בברכה
  גיא

  19.12.2016
 • ככה תרוויחו פי 2 יותר על אותו CPM

  היי ירון אני סמנכ"ל מכירות באחד מהאתרי המדיה הגדולים בארץ, אנחנו מרגישים דעיכה במכירות, תקציבים רבים עברו לפייסבוק לגוגל, ונכנסו גם טכנולוגיות נוספות של וידאו שתקציבים עברו גם אליהם ואנחנו במצב שלקוחות לא מוכנים לשלם יותר על המדיה הדיספלי (לא…

  היי ירון
  אני סמנכ"ל מכירות באחד מהאתרי המדיה הגדולים בארץ, אנחנו מרגישים דעיכה במכירות, תקציבים רבים עברו לפייסבוק לגוגל, ונכנסו גם טכנולוגיות נוספות של וידאו שתקציבים עברו גם אליהם ואנחנו במצב שלקוחות לא מוכנים לשלם יותר על המדיה הדיספלי (לא נשאר להם תקציב) ועל היוזרים הקיימים (שדווקא זה לא ירד אלא צמחנו) אנחנו מרווחים שנה לשנה פחות כסף.
  אשמח לשמוע מה דעתך ואיך לדעת אפשר להמשיך להרחיב מהמדיה שלנו למרות הטכנולוגיות הקיימות.
  תודה מראש


  pic
  היי
  אתם לא לבד, רוב החברות היום בעולם מרגישות טוב מאוד את השליטה הדואופולית של פייסבוק וגוגל.

  מה שאתם יכולים לעשות זה לראות איך אתם יכולים להרוויח יותר על אותם יוזרים שכבר יש לכם.
  לדוגמא להוסיף על הכלי הפרסום הקיימים שיש לכם באתר 2 כפתורים Like ו- Dislike
  ואז אם הגולש מקבל פרסומת שהוא לא אוהב, הוא עושה Dislike ומרפרש לעצמו פרסומת חדשה.
  הכנתי לך דוגמא:
  demo

  ככה אתם תקבלו פי 2 יותר CPM על אותם יוזרים!

  ובנוסף, ככה אתם גם יודעים יותר על היוזרים שלכם מה הם אוהבים ומה פחות אוהבים.
  ידע זה כוח פונציאלי, עכשיו נשאר לכם רק ליישם את זה.

  דבר איתי אם יהיו לך עוד שאלות.

  בהצלחה!

  ירון

  8.12.2016
 • עסק משפחתי

  אהלן ירון, שמי יהודה, אני מנהל את העסק המשפחתי של אבי- חנות שטיחים בחולון. יש לנו מבחר עצום של שטיחים, אנו מספקים ייעוץ, הכוונה ויחס אישי לכל הלקוחות שלנו. אני מעוניין להגדיל את המכירות בחנות ובינתיים כל הפעולות שניסינו לא…

  אהלן ירון, שמי יהודה,
  אני מנהל את העסק המשפחתי של אבי- חנות שטיחים בחולון. יש לנו מבחר עצום של שטיחים, אנו מספקים ייעוץ, הכוונה ויחס אישי לכל הלקוחות שלנו.
  אני מעוניין להגדיל את המכירות בחנות ובינתיים כל הפעולות שניסינו לא עזרו.
  נשמח לשמוע את דעתך
  יהודה


  pic
  היי יהודה
  מה שאת מגדיר פעולות שלא עזרו זה כנראה פליירים ופוסטים בפייסבוק, זה דברים שהלקוחות שלך מוצפים בו מכל מקום אפשרי.

  אתה צריך לייצר להם אלטרנטיבה לתוכן שמעניין אותם, אתה צריך להפוך את עצמך למדיה עם תוכן מעניין (למשל טעות נפוצה: "מבצע חיסול על כל השטיחים" זה לא מעניין)

  אם תחליט שאתה במשך 3 חודשים מעלה תוכן על לייף סטייל, עיצוב פנים, מביא אדרכלים ומעצבי פנים שיתראיינו על האג'נדה שלהם ותפיסת העיצוב שלהם ותעלה את זה בעמוד שלך,

  אתה רוכש הרבה יותר אמינות, השותפים שלך ישתפו את הפוסטים האלה בעצמם וכך גם יכירו אותך, וגם אתה נותן ערך מבלי לצפות למה בחזרה, וזה סוד המפתח להצלחה של העסק שלך!

  בברכה

  ירון

   

   

  28.11.2016
 • מסעדה איטלקית תל אביב

  היי ירון, פתחנו לפני 3 חודשים מסעדה איטלקית איכותית בדרום תל אביב. בינתיים יש לנו קהל לקוחות מצומצם שמורכב בעיקרו מחברים, תושבים באזור ומפה לאוזן. אין לנו תקציב שיווק גדול והיינו רוצים שישמעו עלינו יותר, מה אפשר לעשות? בתודה מראש,…

  היי ירון,

  פתחנו לפני 3 חודשים מסעדה איטלקית איכותית בדרום תל אביב.

  בינתיים יש לנו קהל לקוחות מצומצם שמורכב בעיקרו מחברים, תושבים באזור ומפה לאוזן.

  אין לנו תקציב שיווק גדול והיינו רוצים שישמעו עלינו יותר, מה אפשר לעשות?

  בתודה מראש,

  אלה

   


  pic

  היי אלה

  אני חושב שכשאין תקציב לשיווק, צריך להתסכל על כל לקוח כגוף מדיה מהלך, לכל אחד מאות חברים בפייסבוק שבפוסט נכון יכול לשנות לכם את העסק.

  למשל הייתי לוקח את מנת הדגל שלכם שנראית הכי טוב, או אפילו כמה מנות, ומייצרים להם סט כלים מיוחד שיש בו מקום לסלולר לצלם את המנות, ראי רפרנס לדוגמא:
  Related image

  ככה תוכלו לייצר סיפור מיוחד ולתת למנות לצאת החוצה לעולם בשיווק אורגני שלא עולה לכם כסף.

   

  בהצלחה!

  ירון

   

  20.11.2016